ŞİRKET PROFİLİ

1974 yılında Burhanettin Kaya tarafından kurulan Kaya Holding, bugün 8 şirket ve 2500'ü aşkın profesyonel kadrosuyla inşaat, turizm, finans, petrol, enerji ve içecek alanlarında faaliyet göstermektedir. Her biri dalında öncü ve uzmanlaşmış Kaya Holding grup şirketleri, doğrudan ya da dolaylı olarak dünyanın birçok farklı noktasında bulunan binlerce müşteriye ulaşmakta, özellikle turizm ve inşaat sektöründe sadece yerel değil, küresel pazarlara da hizmet vermektedir.

 KURUMSAL KATALOG
İndirmek İçin Tıklayın

Türkiye'nin Geleceğine Yatırım Yapan Genç Güç...

Girişimci ruhunu kaliteli hizmet anlayışıyla birleştirerek büyümeye ve yarınların güçlü Türkiye'si için çalışmaya devam eden Kaya Holding A.Ş., içme suyu ve yakın gelecekte enerji sektöründe gerçekleşecek olan projeleri ile yatırımlarına devam etmektedir. Güçlü ve güvenilir yapısı ile Kaya Holding A.Ş., farklı sektörlerde elde ettiği başarılarına gelecekte yenilerini ekleyerek her zaman "En İyi"nin öncüsü olma misyonunu benimsemektedir.

Kaya İnşaat Geleceğin Mimarı

1974 yılında kurulan Kaya İnşaat, Kaya Şirketler Grubu’nun temel taşını oluşturan ilk Kaya şirketidir. Özellikle otel, tatil köyü, konut, iş ve alışveriş merkezi gibi büyük çaplı projelerden edindiği önemli deneyim ve gerek özel taahhütlerinde, gerekse devlet taahhütlerinde kazandığı üstün başarı, sektörünün uzman kuruluşlarından biri olarak tanınmasını sağlamıştır.

4 Mevsim Tatil Keyfi Kaya Hotels & Resorts

Turizm, Kaya Holding'in öncelikli faaliyetlerini sürdürdüğü yatırım sektörüdür. Kaya Hotels & Resorts, gerçekleştirdiği benzersiz projelerle sadece Kaya Holding'in değil Türk turizminin de hayat damarlarından biridir.

Abant Doğal Kaynak Suyu; Lezzet ve Kalite İçiçe

Faaliyet gösterdiği her sektörün öncüsü olan Kaya Holding, 30 yılı aşkın deneyimini ve güvenilirliğini su sektörüne taşıyarak Abant Su tesislerini kurmuştur. Dengeli mineral yapısı ve yumuşak içimli oluşu ile marka, sektörde kısa sürede sağlam bir yer edinmiştir.

Abant Su Cam Damacana

Abant Doğal Tabiat Parkı'ndan gelen suyun saflığı, şimdi cam damacanayla daha fazla güvence altında...

Kaya Air & Kaya Hangar

Kaya Air, yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarında Hawker 850 XP ile hizmet vermektedir. Kaya Hangar; İstanbul Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminalinde Batı apronu Özel Hangarlar Bölgesinde 1.500 m² inşaat alanı üzerinde kurulmuştur.

Kaya Millenium İş Merkezi

Kaya İnşaat tarafından en ileri inşaat teknikleri ve üstün teknoloji kullanılarak inşa edilmiştir. Kaya Millenium, ileri teknoloji ile donatılmış 5.000 metrekare alanda, bünyesinde iş merkezlerinin bulunduğu iki büyük kule, 15.000 metrekare alanda dört katlı alışveriş merkezi ve iki katlı otoparkı ile toplam 35.000 metrekare alan üzerine kuruludur.

Contact
Phone : 444 52 92
Fax : 0212 872 57 65
Email : rezervasyon@kayahotels.com.tr
This is the official booking website of Kaya Hotels. Get the best prices and occasion from www.kayaotelleri.com.
Call Center